Як говориться в офіційній заяві, що опублікована на сайті авіакомпанії ввечері 10 липня 2017 року, запланований прихід було скасовано через невиконання київським аеропортом угоди, яку підписали в березні цього року з Міністерством інфраструктури, посадовими особами аеропорту та директором аеропорту «Бориспіль» Павлом Рябікіним.

В тексті заяви вказується, що столичний аеропорт вирішив захистити авіаперевізників з високими тарифами (в тому числі Міжнародні авіалінії України» та позбавити українських споживачів доступу до дешевих авіаквитків.

Як наслідок, авіакомпанія Ryanair скасувала не тільки 4 нових маршрути з Києва, а й 7 нових маршрутів, що були заплановані зі Львова. Це, як зазначив головний комерційний директор Ryanair Девід О’Брайєн, призведе до втрати понад 500 000 пасажирів та 400 робочих місць, що забезпечувало б значний ріст української економіки.

Компанія приносить вибачення перед клієнтами, які вже встигли забронювати квитки, та обіцяють зв’язатись з ними електронною поштою і повернути сплачені кошти за скасовані рейси.